Reklama

Ładowanie...

KRONIKA

23.07.2012
Czyta się kilka minut
17 – 23 lipca 2012
N

Na ulicach syryjskich miast ma miejsce apokalipsa. Przeżywamy w tych dniach prawdziwą Drogę Krzyżową. (Samir Nassar, Maronicki arcybiskup Damaszku, 20 LIPCA 2012 R.)

KRRiT poinformowała 16 lipca o przyznaniu TV Trwam nowej, 10-letniej koncesji na satelitarną emisję programu. Oznacza to, że TV Trwam nadal będzie mogła być odbierana m.in. w sieciach kablowych. Według danych KRRiT średnia oglądalność stacji na początku roku wynosiła 5,7 tys. osób. Blisko 83 proc. widzów TV Trwam ma powyżej 60 lat. Największą widownię, do 39 tys., gromadzi Apel Jasnogórski. To jednak niewiele w porównaniu z najpopularniejszym programem religijnym telewizji publicznej („Między Ziemią a Niebem”), który co niedzielę ogląda średnio ok. miliona osób.

Rodziny, bądźcie szkołami trzeźwości” – wzywają polscy biskupi w liście pasterskim na sierpień,...

4855

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny + KFF VOD 10
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet KFF VOD 10

Dostęp roczny + KFF VOD 10
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet KFF VOD 10 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]