Reklama

Intymność nie na sprzedaż

Intymność nie na sprzedaż

24.06.2013
Czyta się kilka minut
„TP” 25/13
W

W ostatnim numerze „Tygodnika” opublikowaliśmy reportaż Anny Golus („Intymność na sprzedaż”) o popularnych produkcjach telewizyjnych TVN: „Superniani”, „Idealnej niani” i „Surowych rodzicach”. Autorka dowodziła, że programy, które mają pomagać w wychowaniu dzieci, łamią ich prawo do godności i intymności. Podobne opinie wyrazili psycholodzy oraz byli uczestnicy „Superniani” (jeden z bohaterów reportażu, ojciec dzieci uczestniczących w programie, opowiedział o kulisach nagrania, a także o emocjonalnych szkodach, na jakie narażono dzieci). Tekst Anny Golus wywołał żywy oddźwięk na facebookowym profilu „Tygodnika”.

Do psychologa dziecięcego chodzę z synem bez kamery. Polecam.
Agnieszka

To jest fenomen naszych czasów – do psychologa to wstyd, do telewizji to sukces!
Katolicka Mama

Podjęty temat jest bardzo ważny. To pytanie o granicę...

2896

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]