Reklama

Fajne życie mieć

Fajne życie mieć

23.02.2015
Czyta się kilka minut
Doczekało się rozpraw socjologicznych, używali go politycy, ma swoje stacje TV i radiowe. Właśnie na ekrany wchodzi film o nim. Disco polo przeżywa drugą młodość. I przenika do głównego nurtu.
Koncert disco polo
Łukasz Kowalczyk / Agencja Gazeta Koncert zespołu Weekend na plaży nad Jeziorem Jezuickim, Chmielniki k. Bydgoszczy, 10 sierpnia 2013
Z

Zajrzyjmy do kalendarza krajowych koncertów disco polo na 2015 r. Tylko w pierwszy weekend Wielkiego Postu kilku najbardziej popularnych wykonawców koncertuje w dużych miastach: Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu. Weekend gra w Warszawie.
Jesień 2012 r. Grupa Weekend jest u szczy- tu popularności. Teledysk do hitu „Ona tańczy dla mnie” na YouTubie obejrzano już 30 milionów razy. Weekend gra siedem koncertów w tygodniu, czasem po kilka dziennie. Coraz częściej w największych miastach, w najbardziej popularnych klubach, także studenckich. „Ona tańczy dla mnie” rozbrzmiewa również na klubowych imprezach.
Koncert w Bydgoszczy. Klub Broadway, dyskoteka i kręgielnia w jednym, wypełniony po brzegi. Na sali młode dziewczyny sączą drinki u boku kolorowo ubranych chłopaków. Członkowie zespołu na zapleczu piją po kilka napojów energetycznych. Żadnego alkoholu – źle działa na struny głosowe...

17134

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]