Reklama

COPERNICUS CENTER

COPERNICUS CENTER

30.09.2014
Czyta się kilka minut
Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych jest wspólną jednostką badawczą Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II, założoną i kierowaną przez ks. prof. Michała Hellera.
B

Badania, Edukacja, Popularyzacja Nauki, Publikacje. Wszechświat, Mózg, Umysł, Ewolucja, Relacje Nauki i Religii, Historia Nauki, Filozofia, Teologia.

ZOBACZ WIĘCEJ:
Kanał youtube.com/CopernicusCenter – serie wykładów światowej sławy uczonych
Serwis popularnonaukowy GraniceNauki.pl – jakie odpowiedzi na odwiecznepytania filozofów proponująwspółczesne nauki?

NIE PRZEGAP:
inauguracji serwisu www poświęconego relacjom nauki i religii (październik 2014)
Granice Nauki VI: Dwie Księgi – kolejnej edycji otwartych wykładów popularnonaukowych (listopad 2014)
Copernicus College – inauguracji pierwszego polskiego e-uniwersytetu (luty 2015)
Copernicus Festival: Geniusz – drugiej edycji krakowskiego festiwalu poświęconego miejscu nauki w kulturze (maj 2015)

ODWIEDŹ:
De Revolutionibus Books&Cafe, gdzie znajdziesz wyborną kawę i najlepszy wybór książek oraz weźmiesz udział w naszych licznych wydarzeniach – wykładach otwartych, dyskusjach i warsztatach (szczegóły na www.derevolutionibus.com.pl).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]