Reklama

Z przytupem obnażyć mechanizm

Z przytupem obnażyć mechanizm

27.05.2013
Czyta się kilka minut
Nieodzowności istnienia Najpopularniejszej Krystyny w obiegu medialnym dowiodła ona sama, odpowiadając na pytanie, dlaczego prezydent Komorowski ma tak duże poparcie.
G

Gdyż „zaczął z przytupem od usuwania krzyża”. A później poszło już z górki. Z wywiadu Pani Poseł Krystyny Pawłowicz dowiedziałem się, że prezydent jest posiadającym największy mandat społeczny zwierzchnikiem sił zbrojnych, który „najwięcej generałów wytłukł”.
Błyskotliwość poselska nie ma granic, wydaje się jednak, że immunitet beztroskiego idiotyzmu paplania co ślina na język przyniesie sięga nieco za daleko. Ale to dopiero przystawka, bowiem wedle Najpopularniejszej Krystyny oprócz wytłuczenia polskich generałów, „w przeciwieństwie do Lecha Kaczyńskiego, prezydent Komorowski nie wykazuje się największą klasą, nie umie czytać, nie umie pisać, nie umie się zachować, nie umie reprezentować Polski”. Tak samo jak większość Polaków – stąd jego popularność jako „swojego chłopa”. Dalej Krystyna Pawłowicz, z rzadka i na krótko zaczerpująca powietrza pomiędzy kolejnymi seriami słów,...

2141

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]