Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Pokaz filmowy „Tygodnika Powszechnego”

Pokaz filmowy „Tygodnika Powszechnego”

05.08.2013
Czyta się kilka minut
Pokaz filmowy „Tygodnika Powszechnego” podczas Nocy Cracovia Sacra 2013!
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
J

Już po raz szósty odbędzie się Noc Cracovia Sacra. Organizowana w ramach Krakowskich Nocy przez miasto Kraków 2-dniowa impreza co roku przyciąga tłumy. W tę Noc krakowskie kościoły, klasztory, synagogi otwierają się dla wszystkich chcących wziąć udział w wystawach, koncertach i innych wydarzeniach.

„Tygodnik Powszechny” od początku towarzyszy Nocom Cracovia Sacra, organizując pokazy filmowe. W poprzednich latach wyświetlaliśmy takie filmy jak „Wielka cisza”, „Ludzie Boga” czy „Habemus papam”, o swoich rolach opowiadali m. in. Artur Barciś i Jerzy Stuhr.

W tym roku gorąco zapraszamy na film „Le quattro volte” w reż. Michelangela Frammartino, o którym więcej pisze Anita Piotrowska.
Projekcja rozpocznie się w środę 14 sierpnia o godz. 21.00 w kościele Przemienienia Pańskiego przy ul. Pijarskiej 2 w Krakowie, po krótkim wprowadzeniu ks. Adama...

2880

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]