Reklama

Pokaz filmowy „Tygodnika Powszechnego”

Pokaz filmowy „Tygodnika Powszechnego”

05.08.2013
Czyta się kilka minut
Pokaz filmowy „Tygodnika Powszechnego” podczas Nocy Cracovia Sacra 2013!
Fot. MATERIAŁY PRASOWE
J

Już po raz szósty odbędzie się Noc Cracovia Sacra. Organizowana w ramach Krakowskich Nocy przez miasto Kraków 2-dniowa impreza co roku przyciąga tłumy. W tę Noc krakowskie kościoły, klasztory, synagogi otwierają się dla wszystkich chcących wziąć udział w wystawach, koncertach i innych wydarzeniach.

„Tygodnik Powszechny” od początku towarzyszy Nocom Cracovia Sacra, organizując pokazy filmowe. W poprzednich latach wyświetlaliśmy takie filmy jak „Wielka cisza”, „Ludzie Boga” czy „Habemus papam”, o swoich rolach opowiadali m. in. Artur Barciś i Jerzy Stuhr.

W tym roku gorąco zapraszamy na film „Le quattro volte” w reż. Michelangela Frammartino, o którym więcej pisze Anita Piotrowska.
Projekcja rozpocznie się w środę 14 sierpnia o godz. 21.00 w kościele Przemienienia Pańskiego przy ul. Pijarskiej 2 w Krakowie, po krótkim wprowadzeniu ks. Adama...

2880

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]