Reklama

Opis prenumeraty

Prenumerata + książka ks. Bonieckiego w prezencie
Prenumerata + książka ks. Bonieckiego w prezencie

Już teraz zaprenumeruj „Tygodnik Powszechny" i otrzymaj PREZENT*! Uwaga: ostatnie dni niższych cen. Kup przed 1 grudnia, żeby zaoszczędzić.

„Ks. Adam Boniecki. Ćwiczenia z optymizmu. Książka do pisania" - to wyjątkowy notes z fragmentami wypowiedzi księdza Bonieckiego ilustrowany zdjęciami autorstwa Grażyny Makary i z prywatnego archiwum bohatera ksiażki. Teraz dołączamy ją w prezencie do każdego zakupu prenumeraty.

Życie ks. Adam Bonieckiego to długie pasmo podróży, przeprowadzek, wyjazdów i rozstań. Czasami planowanych, ale równie często nagłych i dramatycznych. Jak zachować optymizm i pogodę ducha? Jak nie poddać się zwątpieniu? Czy Bóg ma poczucie humoru? Ten zbiór cytatów pozwala nieco lepiej zrozumieć, jaką receptę na szczęśliwą wędrówkę przez życie posiadł redaktor senior „Tygodnika Powszechnego" - Michał Olszewski, redaktor tomu.

Weź, czytaj i rośnij z nami!

*książkę w limitowanej ofercie otrzymają osoby, które 1 grudnia 2020 będą miały aktywną prenumeratę wydania papierowego „Tygodnika Powszechnego".

„Tygodnik Powszechny” jest najszybciej rosnącym tygodnikiem opinii w Polsce (wg danych ZKDP, lata 2013-8). Zaprenumeruj „Tygodnik", by co tydzień każde wydanie odbierać prosto ze swojej skrzynki pocztowej - bez konieczności wychodzenia z domu, co w czasie pandemii wiązałoby się z ryzykiem. Dbajmy o siebie!
Zapoznaj się z zasadami otrzymywania prenumeraty, oraz z regulaminem serwisu i polityką prywatności