Reklama

OBRAZ TYGODNIA

OBRAZ TYGODNIA

29.07.2013
Czyta się kilka minut
23 – 29 lipca 2013
P

Papież w Polsce. Na zakończenie Światowych Dni Młodzieży w Rio papież oznajmił, że kolejne spotkanie młodych katolików z jego udziałem odbędzie się w Krakowie w 2016 r. Podczas tegorocznych Dni Franciszek potwierdził dotychczasowy styl i treść swojego nauczania: pił podaną mu na ulicy yerba mate, wszedł na 10 minut do jednego z domów w dzielnicy nędzy, ujmował propagowaniem idei Kościoła ubogiego, wzywał do odrzucenia klerykalizmu i wygody.

Dziecko w rodzinie. Księżna Kate, żona drugiego w kolejce do brytyjskiego tronu Williama, urodziła syna, George’a Alexandra Louisa. Monarchia brytyjska przeżywa wielkie dni i cieszy się rekordowym poparciem opinii publicznej, informacje o „royal baby” przez wiele dni nie schodziły z czołówek miejscowych (ale także polskich) mediów.

Cameron przeciw porno. Brytyjski premier...

4141

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]