Reklama

Ładowanie...

OBRAZ TYGODNIA

29.07.2013
Czyta się kilka minut
23 – 29 lipca 2013
P

Papież w Polsce. Na zakończenie Światowych Dni Młodzieży w Rio papież oznajmił, że kolejne spotkanie młodych katolików z jego udziałem odbędzie się w Krakowie w 2016 r. Podczas tegorocznych Dni Franciszek potwierdził dotychczasowy styl i treść swojego nauczania: pił podaną mu na ulicy yerba mate, wszedł na 10 minut do jednego z domów w dzielnicy nędzy, ujmował propagowaniem idei Kościoła ubogiego, wzywał do odrzucenia klerykalizmu i wygody.

Dziecko w rodzinie. Księżna Kate, żona drugiego w kolejce do brytyjskiego tronu Williama, urodziła syna, George’a Alexandra Louisa. Monarchia brytyjska przeżywa wielkie dni i cieszy się rekordowym poparciem opinii publicznej, informacje o „royal baby” przez wiele dni nie schodziły z czołówek miejscowych (ale także polskich) mediów.

Cameron przeciw porno. Brytyjski premier...

4141

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]