Reklama

Nasz pasaż

Nasz pasaż

13.10.2014
Czyta się kilka minut
J

JEDEN Z DZIESIĘCIU. Podano wstępne wyniki głosowania w krakowskim budżecie obywatelskim. Najwięcej punktów zdobyły sekundniki sygnalizacji świetlnej. Realizacji doczekają się też projekty darmowego miejskiego Wi-Fi, tablicy informującej o stężeniach zanieczyszczeń powietrza, gigantycznego placu zabaw w parku Jordana, ścieżki rowerowej wzdłuż al. Kijowskiej oraz Centrum Psychoonkologii. Z propozycji dzielnicowych zrealizowane zostaną m.in. projekty powiększenia księgozbioru bibliotek, rewitalizacji placów zabaw, budowy otwartej siłowni dla seniorów i stworzenia kina letniego. O 4,5 mln zł walczyło 459 projektów. Głosowało 67 320 mieszkańców (w tym 59 119 przez internet), czyli co 10. uprawniony.

SZTUCZNE SŁOŃCE W SZKLANYM DOMU. Na kampusie Politechniki Krakowskiej otworzono Małopolskie Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego. Wyposażony w 3...

1776

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]