Reklama

Kraj w skrócie

Kraj w skrócie

23.06.2014
Czyta się kilka minut
15 – 22 czerwca
T

TANIE LATO
Wakacyjne miesiące mogą przynieść pierwszą w historii III RP deflację. Spadają ceny warzyw, cukru, nabiału, owoców i kawy. Ekonomiści jednak zauważają, że taka sytuacja może być niekorzystna dla gospodarki. Spadające ceny mogą prowadzić do odkładania konsumpcji i inwestycji, te zaś – do spadku produkcji.
DROGA KOLEJ
50 miliardów – tyle w latach 2014–2020 mają wydać na modernizację i budowę nowych peronów PKP Polskie Linie Kolejowe. W rozmowie z Polską Agencją Prasową prezes spółki Remigiusz Paszkiewicz powiedział, że „trwa największy w historii polskiej kolei program inwestycyjny”.
POLSKI WIMBLEDON
W grze pojedynczej najważniejszego – choć całkowicie zdominowanego przez mundial – tenisowego turnieju świata zagra siedmioro Polaków. Taka sytuacja nie wydarzyła się jeszcze nigdy. Ale o obronę...

1379

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]