Reklama

Ładowanie...

Życzenia noworoczne dla Czytelników „Tygodnika”

Życzenia noworoczne dla Czytelników „Tygodnika”

28.12.2019
Czyta się kilka minut
GRAŻYNA MAKARA
S

Szanowni i Drodzy Państwo, Czytelnicy i Przyjaciele „TP”,

Proszę przyjąć płynące spod „Tygodnikowej” choinki na Wiślnej 12 najserdeczniejsze życzenia obfitości wszelkiego dobra, radości, powodzenia i wszystkiego co najlepsze w rozpoczynającym się Nowym Roku 2020.

Do życzeń pragnę dołączyć wyrazy wdzięczności za wsparcie naszej fundacji w mijającym roku 2019: za rekordowy 1% podatku, za hojne darowizny, za wolontariat i za wszelką udzielaną nam pomoc. Dzięki Państwa życzliwości, zaufaniu i systematycznej pomocy nasza fundacja wypełnia swoje statutowe powinności: czuwa nad działalnością i rozwojem „TP”, współwydaje magazyn literacki „Książki w Tygodniku” oraz inne dodatki i wydania specjalne, organizuje festiwale Conrad i Copernicus oraz akcję „Lekcje Czytania”, prowadzi produkcje multimedialne: „Wielkie Pytania na Nowo” i „Podkast Powszechny”, a także realizuje film dokumentalny pt. „xABo” (portret Redaktora Seniora „TP”), którego pokaz uświetni przyszłoroczne 75-lecie pisma.

Gorąco zachęcamy Państwa do ­regularnej lektury „Tygodnika”, czy to na papierze, czy na komputerze, tablecie lub smart­fonie, na których wkrótce serwis ­internetowy ­­TygodnikPowszechny.pl ukaże się – dzięki wspaniałomyślności naszych Darczyńców – w nowej, przyjaznej odsłonie. ­Serdecznie zapraszamy Państwa na przyszłoroczne festiwale: majowego Copernicusa i październikowego Conrada. Będziemy też zaszczyceni, jeśli ­zechcą nam Państwo towarzyszyć w marcu podczas obchodów 75-lecia „Tygodnika” i w sierpniu – przy ­wręczaniu Medali św. Jerzego A.D. 2020.

Z wyrazami szacunku

ALEKSANDER KARDYŚ
Prezes Zarządu Fundacji Tygodnika Powszechnego

Kraków, 31 grudnia 2019 r.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]