Reklama

Życzenia noworoczne dla Czytelników „Tygodnika”

Życzenia noworoczne dla Czytelników „Tygodnika”

28.12.2019
Czyta się kilka minut
GRAŻYNA MAKARA
S

Szanowni i Drodzy Państwo, Czytelnicy i Przyjaciele „TP”,

Proszę przyjąć płynące spod „Tygodnikowej” choinki na Wiślnej 12 najserdeczniejsze życzenia obfitości wszelkiego dobra, radości, powodzenia i wszystkiego co najlepsze w rozpoczynającym się Nowym Roku 2020.

Do życzeń pragnę dołączyć wyrazy wdzięczności za wsparcie naszej fundacji w mijającym roku 2019: za rekordowy 1% podatku, za hojne darowizny, za wolontariat i za wszelką udzielaną nam pomoc. Dzięki Państwa życzliwości, zaufaniu i systematycznej pomocy nasza fundacja wypełnia swoje statutowe powinności: czuwa nad działalnością i rozwojem „TP”, współwydaje magazyn literacki „Książki w Tygodniku” oraz inne dodatki i wydania specjalne, organizuje festiwale Conrad i Copernicus oraz akcję „Lekcje Czytania”, prowadzi produkcje multimedialne: „Wielkie Pytania na Nowo” i „Podkast Powszechny”, a także realizuje film dokumentalny pt. „xABo” (portret Redaktora Seniora „TP”), którego pokaz uświetni przyszłoroczne 75-lecie pisma.

Gorąco zachęcamy Państwa do ­regularnej lektury „Tygodnika”, czy to na papierze, czy na komputerze, tablecie lub smart­fonie, na których wkrótce serwis ­internetowy ­­TygodnikPowszechny.pl ukaże się – dzięki wspaniałomyślności naszych Darczyńców – w nowej, przyjaznej odsłonie. ­Serdecznie zapraszamy Państwa na przyszłoroczne festiwale: majowego Copernicusa i październikowego Conrada. Będziemy też zaszczyceni, jeśli ­zechcą nam Państwo towarzyszyć w marcu podczas obchodów 75-lecia „Tygodnika” i w sierpniu – przy ­wręczaniu Medali św. Jerzego A.D. 2020.

Z wyrazami szacunku

ALEKSANDER KARDYŚ
Prezes Zarządu Fundacji Tygodnika Powszechnego

Kraków, 31 grudnia 2019 r.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Tygodnik Powszechny dostaje "nieźle w kość" od rządzących za swoją par excellence otwartość; otwartość na "innych", na inne poglądy, ale i otwartość w głoszeniu swoich poglądów, dotyczących ważnych spraw dla ludzi, kraju i świata. No i "macie za swoje":-( Tak trzymać !!! Bardzo dziękuje i pozdrawiam
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]