Reklama

Życzenia dla księdza Adama Bonieckiego

Życzenia dla księdza Adama Bonieckiego

01.06.2020
Czyta się kilka minut
Ks. ADAM BONIECKI: Po święceniach dominowało we mnie poczucie onieśmielenia. Wobec otrzymanego od Boga daru, a także wobec ludzkich oczekiwań, które wydały mi się ponad moje możliwości.
FOT. GRAŻYNA MAKARA / POSTPROD. EDWARD AUGUSTYN
D

DROGI ADAMIE, przeżyliśmy wspólnie niejeden Twój radosny jubileusz. Był czas na wspomnienia, marzenia, radości i zwieńczenia, którymi się z nami dzieliłeś. Stąd też wiemy, że właśnie zbliża się jubileusz dla Ciebie najważniejszy: 60-lecie Twoich święceń kapłańskich.

Będziemy z Tobą 11 czerwca wszyscy, myślami i modlitwą. Szczęść Boże, dziękujemy, że jesteś z nami!

Twój „Tygodnik Powszechny”

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]