Reklama

Ładowanie...

Życzenia dla księdza Adama Bonieckiego

Życzenia dla księdza Adama Bonieckiego

01.06.2020
Czyta się kilka minut
Ks. ADAM BONIECKI: Po święceniach dominowało we mnie poczucie onieśmielenia. Wobec otrzymanego od Boga daru, a także wobec ludzkich oczekiwań, które wydały mi się ponad moje możliwości.
FOT. GRAŻYNA MAKARA / POSTPROD. EDWARD AUGUSTYN
D

DROGI ADAMIE, przeżyliśmy wspólnie niejeden Twój radosny jubileusz. Był czas na wspomnienia, marzenia, radości i zwieńczenia, którymi się z nami dzieliłeś. Stąd też wiemy, że właśnie zbliża się jubileusz dla Ciebie najważniejszy: 60-lecie Twoich święceń kapłańskich.

Będziemy z Tobą 11 czerwca wszyscy, myślami i modlitwą. Szczęść Boże, dziękujemy, że jesteś z nami!

Twój „Tygodnik Powszechny”

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]