Reklama

Ładowanie...

Zmieniamy adres

Zmieniamy adres

04.01.2021
Czyta się kilka minut
Nowy Rok – od nowa. Hasło z naszej okładki znalazło jeszcze jedno potwierdzenie w rzeczywistości. 4 stycznia odebraliśmy od Archidiecezji Krakowskiej wypowiedzenie umowy najmu pomieszczeń przy Wiślnej 12.
Siedziba redakcji „Tygodnika Powszechnego” w Krakowie przy ul. Wiślnej 12 / fot. Grażyna Makara
Siedziba redakcji „Tygodnika Powszechnego” w Krakowie przy ul. Wiślnej 12 / fot. Grażyna Makara
Z

Za kilka miesięcy pożegnamy się, po równych 76 latach, z naszą historyczną siedzibą i znajdziemy się w nowych przestrzeniach – na kolejne długie lata.

– Wiślna 12, adres niezwykle dla nas ważny i symboliczny, stanowiący kulturowe dziedzictwo kilku pokoleń redaktorek i redaktorów oraz autorek i autorów "Tygodnika", adres ważny dla Czytelniczek i Czytelników, jest jednak tylko adresem. Niebawem znajdziemy kolejne miejsce, w którym będzie biło serce naszej redakcji – mówi Jacek Ślusarczyk, prezes spółki Tygodnik Powszechny.

– Przeniesienie siedziby redakcji, wydawnictwa i Fundacji Tygodnika Powszechnego z zabytkowej kamienicy w centrum Starego Miasta do nowego miejsca z pewnością stworzy lepsze możliwości korzystania z nowoczesnych technologii infrastrukturalnych i komunikacyjnych, a przy tym, zapewne, pozwoli nam także zaoszczędzić na kosztach wynajmu i utrzymania lokalu – dodaje prezes Fundacji Tygodnika Powszechnego Aleksander Kardyś.

Wkrótce poinformujemy Państwa o nowym adresie, a zaraz po pandemii zaprosimy do naszej nowej siedziby.

Tygodnik Powszechny

 


Trwa zbiórka na nową siedzibę Tygodnika Powszechnego. Wzięło w niej udział już blisko 1500 osób. Dołącz do nich pod adresem powszech.net/miejsce

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]