Reklama

Zmieniamy adres

Zmieniamy adres

04.01.2021
Czyta się kilka minut
Nowy Rok – od nowa. Hasło z naszej okładki znalazło jeszcze jedno potwierdzenie w rzeczywistości. 4 stycznia odebraliśmy od Archidiecezji Krakowskiej wypowiedzenie umowy najmu pomieszczeń przy Wiślnej 12.
Siedziba redakcji „Tygodnika Powszechnego” w Krakowie przy ul. Wiślnej 12 / fot. Grażyna Makara
Siedziba redakcji „Tygodnika Powszechnego” w Krakowie przy ul. Wiślnej 12 / fot. Grażyna Makara
Z

Za kilka miesięcy pożegnamy się, po równych 76 latach, z naszą historyczną siedzibą i znajdziemy się w nowych przestrzeniach – na kolejne długie lata.

– Wiślna 12, adres niezwykle dla nas ważny i symboliczny, stanowiący kulturowe dziedzictwo kilku pokoleń redaktorek i redaktorów oraz autorek i autorów "Tygodnika", adres ważny dla Czytelniczek i Czytelników, jest jednak tylko adresem. Niebawem znajdziemy kolejne miejsce, w którym będzie biło serce naszej redakcji – mówi Jacek Ślusarczyk, prezes spółki Tygodnik Powszechny.

– Przeniesienie siedziby redakcji, wydawnictwa i Fundacji Tygodnika Powszechnego z zabytkowej kamienicy w centrum Starego Miasta do nowego miejsca z pewnością stworzy lepsze możliwości korzystania z nowoczesnych technologii infrastrukturalnych i komunikacyjnych, a przy tym, zapewne, pozwoli nam także zaoszczędzić na kosztach wynajmu i utrzymania lokalu – dodaje prezes Fundacji Tygodnika Powszechnego Aleksander Kardyś.

Wkrótce poinformujemy Państwa o nowym adresie, a zaraz po pandemii zaprosimy do naszej nowej siedziby.

Tygodnik Powszechny

 


Trwa zbiórka na nową siedzibę Tygodnika Powszechnego. Wzięło w niej udział już blisko 1500 osób. Dołącz do nich pod adresem powszech.net/miejsce

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]