Reklama

Zjazd Klubów „Tygodnika Powszechnego”

Zjazd Klubów „Tygodnika Powszechnego”

03.10.2016
Czyta się kilka minut
Odbył się w Krakowie 1-2 października. Przez dwa dni rozmawialiśmy o osiągnięciach, wyzwaniach oraz o planach na następne lata.
Fot. Edward Augustyn
N

Na zakończenie klubowicze z Warszawy, Poznania, Łodzi, Gliwic, Wrocławia, Rzeszowa, a nawet Szczecina spotkali się na wspólnym śniadaniu w siedzibie „TP” na Wiślnej, połączonym z dyskusją o wizji naszej wspólnej działalności. Dziękujemy naszym Gościom za ważne spotkanie i zaangażowanie. Zainteresowanych działalnością Klubów zapraszamy na stronę klubtygodnika.pl.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]