Reklama

Zjazd Klubów „Tygodnika Powszechnego”

Zjazd Klubów „Tygodnika Powszechnego”

03.10.2016
Czyta się kilka minut
Odbył się w Krakowie 1-2 października. Przez dwa dni rozmawialiśmy o osiągnięciach, wyzwaniach oraz o planach na następne lata.
Fot. Edward Augustyn
N

Na zakończenie klubowicze z Warszawy, Poznania, Łodzi, Gliwic, Wrocławia, Rzeszowa, a nawet Szczecina spotkali się na wspólnym śniadaniu w siedzibie „TP” na Wiślnej, połączonym z dyskusją o wizji naszej wspólnej działalności. Dziękujemy naszym Gościom za ważne spotkanie i zaangażowanie. Zainteresowanych działalnością Klubów zapraszamy na stronę klubtygodnika.pl.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]