Reklama

Zgłoś debiut książkowy do Nagrody Conrada!

Zgłoś debiut książkowy do Nagrody Conrada!

18.03.2019
Czyta się kilka minut
D

Do 30 kwietnia 2019 r. można zgłaszać książki do 5. edycji Nagrody Conrada. To wyróżnienie przeznaczone wyłącznie dla debiutantów, mające na celu wzmocnienie ich pozycji na rynku literackim. Zgłoszenia do tej nagrody mogą przesyłać wydawcy, autorki i autorzy, a także sami czytelnicy. Kapituła czeka na propozycje tytułów prozatorskich, które ukazały się na rynku w 2018 r. Zgłoszenia można przesłać pocztą do 30 kwietnia. Warto – wartość nagrody to 30 tys. złotych!

Regulamin nagrody na: powszech.net/nagrodaconrada

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]