Reklama

Zbieramy pieniądze na film o księdzu Adamie Bonieckim!

Zbieramy pieniądze na film o księdzu Adamie Bonieckim!

13.08.2019
Czyta się kilka minut
25 lipca redaktor senior „Tygodnika Powszechnego” skończył 85 lat. Zależało nam na tym, by uczcić ten rok czymś szczególnym.
Ks. Adam Boniecki i ekipa przygotowująca Jego filmowy portret. Fot. Grażyna Makara
O

Od kilku miesięcy trwają zdjęcia do filmu dokumentalnego Aleksandry Potoczek o księdzu Adamie. Producentem jest Fundacja Tygodnika Powszechnego, a premiera odbędzie się już wiosną przyszłego roku. Z czasem będziemy ujawniali więcej informacji o trwającej produkcji.

Człowiek w drodze, duszpasterz, dziennikarz – kim jest ksiądz Boniecki?  To najważniejsze pytanie filmu, nie mające jednej odpowiedzi. Bez Państwa pomocy nie znajdziemy wszystkich, dlatego prosimy o wsparcie produkcji filmu.

Zostań Mecenasem tej wyjątkowej produkcji, weź udział w zbiórce oraz skontaktuj się z nami pod adresem: zbiorka@tygodnik.com.pl jeżeli chcesz, aby Twoje imię i nazwisko znalazło się w napisach końcowych filmu o ks. Adamie Bonieckim.

Wpłać przez Facebooka (kliknij poniżej w "Przekaż datek") lub tradycyjnym przelewem (dane do przelewu poniżej):

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Tygodnika Powszechnego z siedzibą przy ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków oraz Tygodnik Powszechny sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków.
Dane przetwarzane są wyłącznie w celu przeprowadzenia zbiórki na realizację filmu dokumentalnego o ks. Adamie Bonieckim (podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadnionych interes administratora polegający na komunikacji z uczestnikiem zbiórki).
Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do zakończenia akcji i przygotowania pełnego i ostatecznego materiału filmowego, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. W przypadku wykorzystania Twojego imienia i nazwiska w materiale filmowym przetwarzanie będzie nieograniczone czasowo.
Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO.

Dziękujemy!

Tradycyjny przelew bankowy
Część osób prosi nas o dane do tradycyjnego przelewu na konto Fundacji, oto dane konta:

Fundacja Tygodnika Powszechnego
Organizacja Pożytku Publicznego, numer KRS 0000 125 605
ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków

Santander Bank Polska S.A.
Nr: 31 1910 1048 2006 1845 1121 0001

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]