Reklama

Zaproszenie

Zaproszenie

15.11.2021
Czyta się kilka minut
Zapraszamy do udziału w Gali wręczenia Nagrody Znaku i Hestii im. ks. Józefa Tischneraczwartek | 25 listopada | godz. 18.00 | Scena NCK Kraków, al. Jana Pawła II 232
R

Rozmowę z tegorocznymi laureatami poprowadzą: DOMINIKA KOZŁOWSKA i KS. ADAM BONIECKI

Prowadzenie wieczoru: JOLANTA KOGUT

Wstęp za zaproszeniami – liczba miejsc ograniczona, informacja i rezerwacja: rezerwacja@nck.krakow.pl

więcej: www.nagrodatischnera.pl

transmisja live: fb.com/JozefTischner | fb.com/dni.tischnerowskie

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]