Reklama

Ładowanie...

Zapraszamy na spotkanie z ks. Adamem Bonieckim i Anną Goc!

Zapraszamy na spotkanie z ks. Adamem Bonieckim i Anną Goc!

17.12.2018
Czyta się kilka minut

▪ Jaka jest historia ks. Adama Bonieckiego?
▪ Co ukształtowało księdza, którego słowa są dziś ważne dla tak wielu ludzi?
▪ Dlaczego nie przywiązuje wagi do rzeczy i miejsc?
▪ Kim są jego mistrzowie?
▪ Czego żałuje, co zrobiłby inaczej?

Zapraszamy na spotkanie z autorką wywiadu rzeki „Boniecki. Rozmowy o życiu” Anną Goc i jej bohaterem; po spotkaniu autorzy będą podpisywać książki, które w promocyjnej cenie będzie można zakupić w trakcie wieczoru.

Prowadzenie: Michał Olszewski.

Wtorek, 18 grudnia, godz. 18.30, Małopolski Ogród Sztuki (ul. Rajska 12).

Organizatorzy: „Tygodnik Powszechny”, Wydawnictwo Znak, Małopolski Ogród Sztuki

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]