Reklama

Zapraszamy na spotkanie z ks. Adamem Bonieckim i Anną Goc!

Zapraszamy na spotkanie z ks. Adamem Bonieckim i Anną Goc!

17.12.2018
Czyta się kilka minut

▪ Jaka jest historia ks. Adama Bonieckiego?
▪ Co ukształtowało księdza, którego słowa są dziś ważne dla tak wielu ludzi?
▪ Dlaczego nie przywiązuje wagi do rzeczy i miejsc?
▪ Kim są jego mistrzowie?
▪ Czego żałuje, co zrobiłby inaczej?

Zapraszamy na spotkanie z autorką wywiadu rzeki „Boniecki. Rozmowy o życiu” Anną Goc i jej bohaterem; po spotkaniu autorzy będą podpisywać książki, które w promocyjnej cenie będzie można zakupić w trakcie wieczoru.

Prowadzenie: Michał Olszewski.

Wtorek, 18 grudnia, godz. 18.30, Małopolski Ogród Sztuki (ul. Rajska 12).

Organizatorzy: „Tygodnik Powszechny”, Wydawnictwo Znak, Małopolski Ogród Sztuki

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]