Reklama

Zapraszamy na spotkania z ks. Adamem Bonieckim

Zapraszamy na spotkania z ks. Adamem Bonieckim

20.11.2018
Czyta się kilka minut
W

WROCŁAW, środa, 21 listopada, godz. 17.00

Miejsce: Ratusz, Sala Mieszczańska, Rynek 50

WARSZAWA, środa, 28 listopada, godz. 18.00

Spotkanie autorskie, promocja wywiadu rzeki Anny Goc „Boniecki. Rozmowy o życiu”. Miejsce: Muzeum POLIN, ul. Anielewicza 6. Spotkanie będzie transmitowane na żywo w internecie pod adresem: powszech.net/polin

Podczas spotkania będzie możliwość kupienia książki.

LUBLIN, czwartek, 6 grudnia, godz. 18.30

Spotkanie autorskie, sala 408, Centrum Transferu Wiedzy KUL, Aleje Racławickie 14

Kontakt w sprawie spotkań: kuczminska@tygodnik.com.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]