Reklama

Zapraszamy na spotkania z ks. Adamem Bonieckim

Zapraszamy na spotkania z ks. Adamem Bonieckim

26.02.2018
Czyta się kilka minut
G

GLIWICE, środa 7 marca

16.30 – Msza św. z homilią z okazji 5. rocznicy powstania Klubu „Tygodnika Powszechnego” w Gliwicach w katedrze św. Piotra i Pawła;

17.30 – spotkanie autorskie w auli Centrum Edukacyjnego im. św. Jana Pawła II, ul. Górnych Wałów 3A.

KRAKÓW, czwartek 8 marca

19.00 – spotkanie w ramach Sztuki Myślenia „Dlaczego Jezus wyrzucił Polaków ze świątyni?” w Teatrze im. Juliusza Słowackiego.

Ze względu na możliwy brak miejsc zapraszamy do śledzenia spotkania na stronie powszech.net/sztukamyslenia

MSZE ŚW. I SPOWIEDŹ:

Msze św. – kościół zgromadzenia marianów na Stegnach (ul. Bonifacego 9, Warszawa), soboty godz. 18, niedziele godz. 8.30.

Spowiedź – bazylika św. Floriana (ul. Warszawska 1b, Kraków), wtorki godz. 18-19.

Kontakt ws. organizacji spotkań z ks. Adamem: kuczminska@tygodnik.com.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]