Reklama

Ładowanie...

Zapraszamy na spotkania Klubów „Tygodnika Powszechnego”

Zapraszamy na spotkania Klubów „Tygodnika Powszechnego”

09.01.2023
Czyta się kilka minut
12–18 stycznia
K

Kraków, środa 11 stycznia

spotkanie z Piotrem Sikorą, redaktorem „Tygodnika” „Uważność (mindfulness) – czym jest i jak ją w sobie rozwijać” / stacjonarne /

 

Bielsko-biała, piątek 13 stycznia,

spotkanie autorskie z  prof. Adamem Bodnarem o książce ,, Nigdy nie odpuszczę” / stacjonarne /

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]