Reklama

"Bohiń: Konwickiego w Chojnicach!

"Bohiń: Konwickiego w Chojnicach!

31.01.2016
Czyta się kilka minut
„Lekcje czytania” to akcja społeczna Fundacji Tygodnika Powszechnego, która ma na celu rozbudzenie zainteresowania literaturą poprzez rozmowę o wybranych tekstach z wybitnymi pisarkami i pisarzami, krytyczkami i krytykami, profesorkami i profesorami.
B

BOHIŃ” KONWICKIEGO W CHOJNICACH

W środę, 3 lutego, w II Liceum Ogólnokształcącym im. Gen. Władysława Andersa w Chojnicach odbędzie się kolejne, czwarte już spotkanie w ramach „Lekcji czytania 2.0”, czyli kursu z programem cyklicznych dyskusji. Lekcję w Chojnicach prowadzi dr MACIEJ DAJNOWSKI z Uniwersytetu Gdańskiego.
Tym razem tematem dyskusji z uczniami będzie „Bohiń” Tadeusza Konwickiego w kontekście „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza, „Doliny Issy” Czesława Miłosza oraz „Weisera Dawidka” Pawła Huellego.
Chcesz zorganizować lekcję czytania? Napisz na lekcjeczytania@tygodnik.com.pl

Odwiedź nas też na: www.tygodnikpowszechny.pl/lekcje-czytania i na Facebooku / LekcjeCzytania

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]