Reklama

Zapraszamy na „Lekcje czytania”

Zapraszamy na „Lekcje czytania”

24.01.2016
Czyta się kilka minut
„Lekcje czytania” to akcja społeczna Fundacji Tygodnika Powszechnego, która ma na celu rozbudzenie zainteresowania literaturą poprzez rozmowę o wybranych tekstach z wybitnymi pisarkami i pisarzami, krytyczkami i krytykami, profesorkami i profesorami.
Rys. Marcin Wicha
O

O BORGESIE W PSZCZYNIE
We wtorek, 26 stycznia, o godzinie 9.45 w Zespole Szkół nr 1, przy ul. Kazimierza Wielkiego 5 w Pszczynie, odbyła się lekcja czytania z Grzegorzem Jankowiczem. Tematem spotkania było opowiadanie Jorgego Luisa Borgesa „Nieśmiertelny”.
Chcesz zorganizować lekcję czytania? Napisz na lekcjeczytania@tygodnik.com.pl

Odwiedź nas też na: www.tygodnikpowszechny.pl/lekcje-czytania i na facebooku/LekcjeCzytania.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]