Reklama

Ładowanie...

Zapraszamy na Lekcje czytania

Zapraszamy na Lekcje czytania

10.01.2016
Czyta się kilka minut
Witamy w nowym roku i po raz kolejny zapraszamy szkoły, biblioteki, festiwale do organizowania spotkań dla młodzieży ponadgimnazjalnej w ramach akcji społecznej Fundacji Tygodnika Powszechnego „Lekcje czytania”.
L

Lekcje czytania” to akcja społeczna Fundacji Tygodnika Powszechnego, która ma na celu

budzenie zainteresowania literaturą poprzez rozmowę o wybranych tekstach
z wybitnymi pisarkami i pisarzami, krytyczkami i krytykami, profesorkami i profesorami.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas: lekcjeczytania@tygodnik.com.pl
Odwiedź nas na: www.tygodnikpowszechny.pl/lekcje-czytania i na facebook / LekcjeCzytania

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]