Reklama

Zapraszamy na Lekcje czytania

Zapraszamy na Lekcje czytania

02.05.2015
Czyta się kilka minut
„Lekcje czytania” to akcja społeczna Fundacji Tygodnika Powszechnego, która ma na celu budzenie zainteresowania literaturą poprzez rozmowę o wybranych tekstach z wybitnymi pisarzami i pisarkami, krytykami i krytyczkami, profesorami i profesorkami.
1

14 maja w Tychach, o godz. 11.00, GRZEGORZ JANKOWICZ poprowadzi lekcję poświęconą najnowszej powieści Jacka Dukaja „Starość aksolotla”, wydanej przez Allegro wyłącznie w formie e-booka. Prowadzący, dyrektor wykonawczy Festiwalu Conrada i redaktor „Książek w Tygodniku – magazynu literackiego”, recenzował książkę Dukaja w „Tygodniku Powszechnym” nr 13/2015 (tekst dostępny na stronie www.tygodnikpowszechny.pl/smutek-robotow-27146).

Spotkanie odbędzie się w ramach LOGOS FEST Festiwalu Słowa, organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury przy ul. Bohaterów Warszawy 26.

Najświeższe informacje o lekcjach, zdjęcia i kontakty znajdują się w internecie pod adresem tygodnikpowszechny.pl/lekcje-czytania lub na portalu Facebook: facebook.com/LekcjeCzytania

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]