Reklama

Zapraszamy na „Lekcje czytania”

Zapraszamy na „Lekcje czytania”

06.04.2020
Czyta się kilka minut
„NIEŚMIERTELNY”
W

W nowym odcinku cyklu „Domowe lekcje czytania” W ramach „Domowych lekcji czytania” rozmawiamy o literaturze, która jest niezbędnym elementem dobrego życia. Jak czytać, żeby lepiej myśleć i działać?

Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, zapraszamy w każdą środę o godzinie 12.00
do uczestnictwa w lekcjach transmitowanych na żywo na Facebook/LekcjeCzytania
– zachęcamy również do zadawania pytań w komentarzach.

środę 8 kwietnia czytamy i rozmawiamy o opowiadaniu „Nieśmiertelny” Jorgego Luisa Borgesa. Tekst pochodzi z książki Borgesa „Alef”, której nowe i poprawione wydanie w tłumaczeniu Andrzeja Sobola-Jurczykowskiego ukaże się wkrótce w wydawnictwie PIW. Spotkanie poprowadzi GRZEGORZ JANKOWICZ.

BĄDŹCIE Z NAMI!

Fundacja Tygodnika Powszechnego potrzebuje Państwa wsparcia.
Bezpośrednich wpłat można dokonać pod adresem powszech.net/dar przez FaniPay.

DZIĘKUJEMY!

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]