Reklama

Zapraszamy na „Lekcje czytania”

Zapraszamy na „Lekcje czytania”

06.04.2020
Czyta się kilka minut
„NIEŚMIERTELNY”
W

W nowym odcinku cyklu „Domowe lekcje czytania” W ramach „Domowych lekcji czytania” rozmawiamy o literaturze, która jest niezbędnym elementem dobrego życia. Jak czytać, żeby lepiej myśleć i działać?

Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, zapraszamy w każdą środę o godzinie 12.00
do uczestnictwa w lekcjach transmitowanych na żywo na Facebook/LekcjeCzytania
– zachęcamy również do zadawania pytań w komentarzach.

środę 8 kwietnia czytamy i rozmawiamy o opowiadaniu „Nieśmiertelny” Jorgego Luisa Borgesa. Tekst pochodzi z książki Borgesa „Alef”, której nowe i poprawione wydanie w tłumaczeniu Andrzeja Sobola-Jurczykowskiego ukaże się wkrótce w wydawnictwie PIW. Spotkanie poprowadzi GRZEGORZ JANKOWICZ.

BĄDŹCIE Z NAMI!

Fundacja Tygodnika Powszechnego potrzebuje Państwa wsparcia.
Bezpośrednich wpłat można dokonać pod adresem powszech.net/dar przez FaniPay.

DZIĘKUJEMY!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]