Reklama

Zapraszamy na „Lekcje czytania”

Zapraszamy na „Lekcje czytania”

20.05.2019
Czyta się kilka minut
ZDUŃSKA WOLA I GRAJEWO
W

W czwartek 23 maja MARCIN ŻYŁA spotka się z młodzieżą w MBP w Zduńskiej Woli, a dzień później (piątek, 24 maja) przeprowadzi lekcję czytania dla licealistów w Muzeum Mleka w Grajewie. Obie dyskusje odbędą się wokół fragmentów książki „Skóra. Witamy uchodźców” Izy Klementowskiej i dotyczyć będą problemu nietolerancji na tle rasowym.

Chcesz zorganizować u siebie „Lekcję czytania” – napisz: lekcjeczytania@tygodnik.com.pl

Więcej o akcji na Facebooku / LekcjeCzytania

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]