Reklama

Zapraszamy na „Lekcje czytania”

Zapraszamy na „Lekcje czytania”

04.03.2019
Czyta się kilka minut
Wojciech Bonowicz w Bydgoszczy
W

W środę 6 marca WOJCIECH BONOWICZ wraz z uczniami Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Salezjańskiego (ul. Pod Reglami 1) porozmawia o eseju „Co znaczy myśleć?” ks. Józefa Tischnera.

Tego samego dnia BONOWICZ spotka się z licealistami z VII LO (ul. 11 Listopada 4). Tematem rozmowy będą utwory Marcina Świetlickiego: „***(Cały pokój jest obwieszony Marcinami)” i „Pięć wierszy religijnych”.

Chcesz zorganizować u siebie „Lekcję czytania” – napisz: lekcjeczytania@tygodnik.com.pl

Więcej o akcji na Facebooku / LekcjeCzytania

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]