Reklama

Ładowanie...

Zapraszamy na debatę i udział w dyskusji

Zapraszamy na debatę i udział w dyskusji

29.11.2015
Czyta się kilka minut
Polska dla ludzi! …czyli o tym, czy wolno być obojętnym na zło dyskryminacji
I

IX Publiczna Debata Stowarzyszenia Otwarta Rzeczpospolita i Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana dedykowana pamięci Zofii Kuratowskiej.

Wprowadzają do debaty: Witold Klaus i Janina Ochojska.

DEBATUJE PUBLICZNOŚĆ

Obrady prowadzi Piotr Pacewicz.

7 grudnia 2015 r., godz. 17.45, Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, Scena Kameralna (wejście od ul. Sewerynów).

Wstęp wolny!
W debacie można też uczestniczyć za pośrednictwem internetu w godz. 18.00–20.30.
www.otwarta.org
www.teatrpolski.waw.pl

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]