Reklama

Zapowiedzi Klubów „Tygodnika”

Zapowiedzi Klubów „Tygodnika”

17.05.2015
Czyta się kilka minut
Klub „Tygodnika Powszechnego” we Wrocławiu zaprasza na debatę „Mazowiecki mniej znany. Czy był myślicielem religijnym?”
N

Na zainspirowany blokiem tekstów w zimowej „Więzi” temat dyskutować będą: ks. ADAM BONIECKI, ANDRZEJ BRZEZIECKI i O. JÓZEF PUCIŁOWSKI.
Spotkanie odbędzie się w piątek 22 maja o godz. 18.00 w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich – budynek Starej Plebanii przy pl. Nankiera 17 (wejście od strony ogrodu).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]