Reklama

Zapowiedzi Klubów „Tygodnika”

Zapowiedzi Klubów „Tygodnika”

04.05.2015
Czyta się kilka minut
O

O SINGLACH W BERLINIE
Klub Tygodnika Powszechnego w Berlinie zaprasza na spotkanie „Singiel jako coraz popularniejszy model współczesnego życia w społeczeństwach zachodnioeuropejskich”. Czy bycie singlem jest efektem panującego trendu, tempa życia w anonimowych metropoliach, czy też skutkiem powolnego odchodzenia od tradycyjnego modelu życia? Jakie wpływy przyczyniające się do bycia singlem oddziałują na jednostkę w dzisiejszych czasach?
Spotkanie odbędzie się w środę, 6 maja, o godzinie 19.00 w Dominikanerkloster Sankt Paulus, Oldenburger Str. 46, Berlin 10551.

SPOTKANIE ZE WSPÓLNOTĄ SANT’EGIDIO
Warszawski Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza na spotkanie ze Wspólnotą Sant’Egidio. Naszymi gośćmi będą członkowie wspólnoty, którzy opowiedzą o jej historii, duchowości i pomocy niesionej bezdomnym i potrzebującym m.in. na ulicach Warszawy. Rozmowę poprzedzi projekcja filmu z organizowanej przez Sant’Egidio wigilii dla ubogich.
Spotkanie odbędzie się w czwartek, 14 maja, o godzinie 18.30 w siedzibie Klubu Inteligencji Katolickiej w Warszawie (ul. Freta 20/24A, 3 piętro).
Podczas spotkania będzie można przekazać ofiarę na rzecz domu dziecka w Sławiańsku na Ukrainie wspomaganego przez Wspólnotę Sant’Egidio.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]