Reklama

Zapowiedzi Klubów „Tygodnika”

Zapowiedzi Klubów „Tygodnika”

12.04.2015
Czyta się kilka minut
R

REKOLEKCJE Z KS. ADAMEM BONIECKIM W WARSZAWIE
Zapraszamy na Rekolekcje Klubów „Tygodnika Powszechnego”, które odbędą się w dniach 8–10 maja na warszawskich Bielanach, a poprowadzi je ks. Adam Boniecki.
Rekolekcje odbędą się w budynku UKSW, ul. Dewajtis 5, Warszawa.
Prosimy o zgłoszenia na adres rekolekcje@klubtygodnika.pl lub telefonicznie (22) 851 20 49 w poniedziałki, środy i piątki, w godz. 8.30–10.30.
Więcej informacji po zgłoszeniu oraz na stronie klubtygodnika.pl.
Termin zgłoszeń upływa 25 kwietnia.

KRAKOWSKI KLUB „TP” ZAPRASZA NA SPOTKANIE pt. „Papież Franciszek wobec potrzeb współczesnego Kościoła”
Rozmawiać będą biskup Grzegorz Ryś i redaktor Tomasz Ponikło
Spotkanie odbędzie się 19 kwietnia 2015 r. o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Herbewa, ul Lubelska 29, 6 p. (winda)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]