Reklama

Zapowiedzi Klubów „TP”

Zapowiedzi Klubów „TP”

02.03.2015
Czyta się kilka minut
W

WARSZAWA – WIECZÓR Z POEZJĄ BARAŃCZAKA
Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie wokół twórczości Stanisława Barańczaka „Poezja powinna być nieufnością”. Gośćmi spotkania będą: poeta, pisarz i krytyk literacki Bronisław Maj, dziennikarz i publicysta Jerzy Sosnowski oraz aktor Mariusz Benoit, który przeczyta wiersze Barańczaka.
Zapraszamy w czwartek 5 marca, godz. 19.00, do klubu Państwomiasto, ul. Andersa 29.
Więcej informacji na stronie: www.KlubTygodnika.pl/Warszawa oraz www.facebook.com/KlubTPWarszawa

BERLIN – O ODEJŚCIACH KSIĘŻY
Klub „Tygodnika Powszechnego” w Berlinie zaprasza na spotkanie poświęcone kapłańskim odejściom. Czy głośne medialne odejścia księży skłaniają do postrzegania, że księdzem jednak nie trzeba być całe życie? Dlaczego przeżywane wątpliwości potrafią jednych wyprowadzić poza stan kapłański, a drugich jeszcze bardziej umocnić? Nad tym, jak to kształtuje nasze myślenie o Kościele i jak wpływa na postrzeganie naszej wierności, zastanowimy się na najbliższym spotkaniu.
Zapraszamy w środę 4 marca, godz. 19.00. Miejsce spotkania: Dominikanerkloster Sankt Paulus, Oldenburger Str. 46, 10551 Berlin . Dojazd: U9 Turmstr., M27 (przystanek: Oldenburger Str.), M245 (przystanek: Ottostr.).
Więcej informacji na stronie: www.KlubTygodnika.pl/Berlin

Serdecznie zapraszamy!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]