Reklama

Zapowiedzi Klubów „TP”

Zapowiedzi Klubów „TP”

23.02.2015
Czyta się kilka minut
W

WARSZAWA – „OD LĘKU DO MIŁOŚCI”
Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” razem z Fundacją Pomocy Psychologicznej „Pracownia Dialogu” zapraszają na cykl debat zatytułowany „Od lęku do miłości”.
Czwarta z nich, „Katolik wobec swojej seksualności – między hedonizmem i represją” odbędzie się w czwartek 26 lutego, o godz. 19.00 w siedzibie KIK-u.
Swój udział zapowiedzieli: Ewa Kiedio, Zbigniew Nosowski, Artur Sporniak, Wojciech Sulimierski.
Więcej informacji na stronach: www.facebook.com/KlubTPWarszawa oraz na www.pracowniadialogu.pl

WARSZAWA – WIECZÓR Z POEZJĄ BARAŃCZAKA
Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie wokół twórczości Stanisława Barańczaka „Poezja powinna być nieufnością”.
Gośćmi spotkania będą: poeta, pisarz i krytyk literacki Bronisław Maj, dziennikarz i publicysta Jerzy Sosnowski oraz aktor Mariusz Benoit, który przeczyta wiersze Barańczaka.
Zapraszamy w czwartek 5 marca, godz. 19.00 do klubu Państwomiasto, ul. Andersa 29.
Więcej informacji na stronie: www.klubTygodnika.pl/Warszawa oraz www.facebook.com/KlubTPWarszawa

Zapraszamy – wstęp wolny!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]