Reklama

Zapowiedzi Klubów „TP”

Zapowiedzi Klubów „TP”

23.02.2015
Czyta się kilka minut
W

WARSZAWA – „OD LĘKU DO MIŁOŚCI”
Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” razem z Fundacją Pomocy Psychologicznej „Pracownia Dialogu” zapraszają na cykl debat zatytułowany „Od lęku do miłości”.
Czwarta z nich, „Katolik wobec swojej seksualności – między hedonizmem i represją” odbędzie się w czwartek 26 lutego, o godz. 19.00 w siedzibie KIK-u.
Swój udział zapowiedzieli: Ewa Kiedio, Zbigniew Nosowski, Artur Sporniak, Wojciech Sulimierski.
Więcej informacji na stronach: www.facebook.com/KlubTPWarszawa oraz na www.pracowniadialogu.pl

WARSZAWA – WIECZÓR Z POEZJĄ BARAŃCZAKA
Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie wokół twórczości Stanisława Barańczaka „Poezja powinna być nieufnością”.
Gośćmi spotkania będą: poeta, pisarz i krytyk literacki Bronisław Maj, dziennikarz i publicysta Jerzy Sosnowski oraz aktor Mariusz Benoit, który przeczyta wiersze Barańczaka.
Zapraszamy w czwartek 5 marca, godz. 19.00 do klubu Państwomiasto, ul. Andersa 29.
Więcej informacji na stronie: www.klubTygodnika.pl/Warszawa oraz www.facebook.com/KlubTPWarszawa

Zapraszamy – wstęp wolny!

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]