Reklama

Zapowiedzi Klubów „TP”

Zapowiedzi Klubów „TP”

14.02.2015
Czyta się kilka minut
Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” razem z Fundacją Pomocy Psychologicznej „Pracownia Dialogu” zapraszają na cykl debat zatytułowany „Od lęku do miłości”.
W

W czwartej z nich, „Katolik wobec swojej seksualności – między hedonizmem i represją”, udział zapowiedzieli: Ewa Kiedio, Zbigniew Nosowski, Artur Sporniak, Wojciech Sulimierski.
Kiedy: czwartek 26 lutego, godz. 19.00.
Gdzie: siedziba KIK-u, ul. Freta 20/24a.
Więcej informacji na stronach: www.facebook.com/KlubTP Warszawa oraz na www.pracowniadialogu.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]