Reklama

Zapowiedzi Klubów „TP”

Zapowiedzi Klubów „TP”

09.02.2015
Czyta się kilka minut
W

WARSZAWA – DEBATA Z CYKLU „OD LĘKU DO MIŁOŚCI”
Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” razem z Fundacją Pomocy Psychologicznej „Pracownia Dialogu” zapraszają na cykl debat zatytułowany: „Od lęku do miłości”. Trzecia z nich odbędzie się pod tytułem „Katolik i miłość do samego siebie – między egoizmem i karzącym superego”. Swój udział zapowiedzieli: Ewa Woydyłło, o. Tomasz Gaj OP, Katarzyna Semczuk-Dembek. Debatę poprowadzą: Anna Rygielska i Radosław Skrzypczyk.
Kiedy: czwartek, 12 lutego o godz. 19.00.
Gdzie: siedziba KIK-u przy ul. Freta 20/24A.
Więcej informacji: warszawa@klubtygodnika.pl
O KOŁAKOWSKIM W KRAKOWIE
Zapraszamy na spotkanie Krakowskiego Klubu „Tygodnika Powszechnego” na temat „Kto się śmieje z Jezusa?” – o ostatniej książce Leszka Kołakowskiego.
Rozmawiać będą o. prof. Jan Andrzej Kłoczowski OP, dr hab. Paweł Kłoczowski (prof. UP), dr hab. Krzysztof Mech (Instytut Religioznawstwa UJ). Spotkanie poprowadzi dr Joanna Barcik.
Kiedy: niedziela, 22 lutego o godz. 18.00.
Gdzie: Herbewo – sala konferencyjna, wejście od ul. Lubelskiej 29, VI p., windą.
Więcej informacji: krakow@klubtygodnika.pl

WSTĘP WOLNY – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]