Reklama

Za tydzień w „Tygodniku Powszechnym”

Za tydzień w „Tygodniku Powszechnym”

29.09.2015
Czyta się kilka minut
Europa wezwana na lekcję etyki: godność – wolność – prawa człowieka
D

Dodatek poświęcony XV Międzynarodowej Konferencji z cyklu „Rola Kościoła katolickiego w procesie integracji europejskiej”, która odbyła się w dniach 25-26 września, a w nim m.in.:

ROCCO BUTTIGLIONE, filozof, o geopolityce stojącej za nową wędrówką ludów,
ANDRZEJ ZOLL, b. rzecznik praw obywatelskich, o dwóch koncepcjach człowieka i rozumienia jego praw,
SAMIR KHALIL SAMIR SJ z Rzymu o źródłach kryzysu współczesnego islamu oraz sprawozdanie z wydarzeń związanych z konferencją.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]