Reklama

Za tydzień dodatek „KSIĄŻKI W TYGODNIKU”

Za tydzień dodatek „KSIĄŻKI W TYGODNIKU”

02.05.2015
Czyta się kilka minut
Drodzy Czytelnicy! Już w następnym wydaniu „Tygodnika Powszechnego” dodatek „Książki w Tygodniku – magazyn literacki” na Warszawskie Targi Książki.
J

Jeszcze dwa, trzy lata temu wydawcy, pisarze i czytelnicy zastanawiali się, czy w starciu z e-bookami książka drukowana ocaleje? Dziś rozwój cyfrowych nośników tekstu wcale nie jest tak oczywisty. Jaka będzie książka przyszłości? W jaki sposób będziemy ją czytać?
Jaką rolę odegrają nowoczesne biblioteki? Zajmujemy się problemami, które dotyczą każdej czytelniczki i każdego czytelnika!

Piszą dla Was: Urszula Kropiwiec, Paulina Wilk, Agnieszka Sabor, Jerzy Franczak, Grzegorz Jankowicz, Piotr Paziński i inni. Prócz tego recenzje nowości wydawniczych, felietony Ingi Iwasiów oraz Piotra Śliwińskiego, a także komiks Bartosza Minkiewicza.

W WYDANIU RÓWNIEŻ:

Dodatek poświęcony festiwalowi literackiemu „Czytanie Pomorza. Korzenie”, a w nim: rozmowa z kuratorami festiwalu o literaturze Pomorza, wypowiedzi twórców, m.in. Pawła Huellego, Anny Janko, oraz szczegółowy program spotkań festiwalowych.

Dodatek „Literacki Kraków”, a w nim: debata młodych pisarzy – z Gają Grzegorzewską, Zośką Papużanką i Witem Szostakiem rozmawia Łukasz Wojtusik; a także o festiwalach, wydarzeniach i literackich zjawiskach Krakowa.

Zapraszamy do lektury oraz na STOISKO TARGOWE NR 16/H („Tygodnika Powszechnego” i Copernicus Center Press na Stadionie Narodowym) – w programie m.in. spotkanie z ks. Michałem Hellerem oraz nowości wydawnicze w niższych cenach!

Wydawców zainteresowanych promocją na łamach dodatku „Książki w Tygodniku” zapraszamy do kontaktu z Anną Pietrzykowską pod nr. tel. 602 590 416.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]