Reklama

Ładowanie...

Z okazji 85. urodzin Krzysztofa Pendereckiego

Z okazji 85. urodzin Krzysztofa Pendereckiego

05.11.2018
Czyta się kilka minut
w

w dniach 16-23 listopada odbywać się będzie w Warszawie festiwal celebrujący twórczość Jubilata.

W wydarzeniu, goszczącym m.in. w salach Filharmonii Narodowej, Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, Zamku Królewskiego, wezmą udział najwybitniejsi artyści z całego świata. W następnym wydaniu „TP” dodatek poświęcony temu wydarzeniu, a już dziś dla naszych Czytelników mamy 5 podwójnych zaproszeń na koncert inaugurujący wydarzenie (w piątek 16 listopada, godz. 19.30) – trafią one w ręce osób, które jako pierwsze nadeślą na adres promocja@tygodnik.com.pl zgłoszenie, w temat wpisując słowo „MAESTRO”.

„Tygodnik” jest Partnerem wydarzenia. Więcej informacji: www.beethoven.org.pl

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]