Reklama

xABo nagrodzony

xABo nagrodzony

15.06.2020
Czyta się kilka minut
Z

Z radością informujemy, że Aleksandra Potoczek, reżyserka filmu dokumentalnego o ks. Adamie Bonieckim, otrzymała na 60. Krakowskim Festiwalu Filmowym Nagrodę im. Macieja Szumowskiego za szczególną wrażliwość na sprawy społeczne.

Serdecznie gratulujemy!

Film w kinach od 24 lipca, szczegóły: www.gutekfilm.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]