Reklama

Ładowanie...

Wykład z cyklu „Granice nauki”

Wykład z cyklu „Granice nauki”

11.01.2016
Czyta się kilka minut
Księgarnia De Revolutionibus Books&Café na ul. Brackiej 14 w Krakowie zaprasza na wykład z cyklu: Granice Nauki
1

14 stycznia 2016 r. (czwartek) o godz. 18.30
Dr Michał Krupiński „Nagrody Nobla i IgNobla w dziedzinie fizyki w 2016 roku”
Pobawmy się w naukowego bukmachera, tworząc własną giełdę nazwisk potencjalnych zdobywców najbardziej prestiżowej nagrody naukowej. Spróbujmy także wytypować tegorocznych laureatów nagrody IgNobla.
Wstęp wolny – zapraszamy!

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]