Reklama

Wyjazd reporterski sfinansowany przez Czytelników!

Wyjazd reporterski sfinansowany przez Czytelników!

06.02.2018
Czyta się kilka minut
W ostatnim czasie prosiliśmy Państwa o pomoc w sfinansowaniu wyjazdu naszego reportera do Bangladeszu. Dzięki Państwa nadzwyczajnej hojności zebraliśmy potrzebną kwotę przed czasem!
KM ASAD / AFP / EAST NEWS
M

Marek Rabij, finalista Nagrody im. Teresy Torańskiej za książkę „Życie na miarę”, w najbliższym czasie uda się na pogranicze Birmy i Bangladeszu, by stamtąd relacjonować kryzys dotyczący Rohindżów – muzułmańskiej mniejszości pozbawionej przez oba państwa prawa pobytu. „Pisanie o tym – jak mówi ks. Adam Boniecki – jest naszym, redakcji, obowiązkiem”. Dzięki blisko 300 osobom ciężar finansowy tego obowiązku stał się dla redakcji „Tygodnika” możliwy do uniesienia, i za to jesteśmy ogromnie wdzięczni. Materiały z wyprawy będą się pojawiały na stronie powszech.net/bangladesz oraz w papierowym wydaniu „Tygodnika Powszechnego”. Wszystkim biorącym udział w zbiórce raz jeszcze dziękujemy!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]