Reklama

Ładowanie...

Wyjazd reporterski sfinansowany przez Czytelników!

Wyjazd reporterski sfinansowany przez Czytelników!

06.02.2018
Czyta się kilka minut
W ostatnim czasie prosiliśmy Państwa o pomoc w sfinansowaniu wyjazdu naszego reportera do Bangladeszu. Dzięki Państwa nadzwyczajnej hojności zebraliśmy potrzebną kwotę przed czasem!
KM ASAD / AFP / EAST NEWS
M

Marek Rabij, finalista Nagrody im. Teresy Torańskiej za książkę „Życie na miarę”, w najbliższym czasie uda się na pogranicze Birmy i Bangladeszu, by stamtąd relacjonować kryzys dotyczący Rohindżów – muzułmańskiej mniejszości pozbawionej przez oba państwa prawa pobytu. „Pisanie o tym – jak mówi ks. Adam Boniecki – jest naszym, redakcji, obowiązkiem”. Dzięki blisko 300 osobom ciężar finansowy tego obowiązku stał się dla redakcji „Tygodnika” możliwy do uniesienia, i za to jesteśmy ogromnie wdzięczni. Materiały z wyprawy będą się pojawiały na stronie powszech.net/bangladesz oraz w papierowym wydaniu „Tygodnika Powszechnego”. Wszystkim biorącym udział w zbiórce raz jeszcze dziękujemy!

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]