Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wrocław. "Kościół, człowiek, miłość" spotkanie z ks.Adamem Bonieckim

środa, 18.04.2018, 18:00
Wrocław
Zapraszamy na spotkanie z księdzem Adamem Bonieckim organizowane w ramach strefy psyche Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Temat: "Kościół, człowiek, miłość". Miejsce: aula 45 Uniwersytet SWPS.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy TUTAJ>>>

 

Kościół, człowiek, miłość

Kościół zmieniał się przez lata. Z kameralnej grupy wyznawców stał się wielomilonową instytucją. Jak to się stało? Co takiego jest w religii chrześcijańskiej, że pocągnęła za sobą Europę, a potem inne kontynenty. Czy kościół kiedyś się skończy? Podczas spotkanie poruszony zostanie równiez temat miłości, nie tylko tej w związkach, ale tekże ta, jak mówią chrześcijanie między bliźnimi. Jak kochać w śwecie, który coraz bardziej się polaryzuje, jak kochać obcych, innych, nie tylko tych, którzy uciekają przed wojną i głodem do Europy, ale także kolegów i koleżanki ze studiów czy pracy, którzy mają inne poglądy polityczne niż my.

Spotkanie poprowadzi Karolina Koziolek.