Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Warszawa. Małgorzata i Michał Kuźmińscy na Targach Książki

niedziela, 20.05.2018, 12:00
Warszawa
Zapraszamy na spotkanie z Małgorzatą i Michałem Kuźmińskimi, autorami cyklu etnokryminałów. Będzie można spotkać ich podczas warszawskich Targów Książki w niedzielę, 20 maja w godzinach 12.00-13.00 na stoisku Wydawnictwa Dolnośląskiego (129/D16).

Małgorzata i Michał Kuźmińscy są autorami cyklu etnokryminałów. Pierwsza jego część, "Śleboda", dotyka wstydliwej przeszłości Podhala z czasów oku pacji. W "Pionku" autorzy mierzą się z mitem śląskiego wampira.
W swojej najnowszej książce "Kamień" autorzy poruszają temat Romów oraz konsekwencji strachu przed nieznanym. "Kamień" został nominowany do nagrody "Złoty Pocisk" w kategorii najlepsza polska powieść kryminalna 2017.

Osoby powiązane z tym wydarzeniem