Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Warszawa. Kawiarenka z Marcinem Napiórkowskim

sobota, 23.02.2019, 16:00
Warszawa
Zapraszamy na kawiarenkę "Tygodnika Powszechnego" w Warszawie. Gościem spotkania będzie Marcin Napiórkowski. Dyskusję moderować będzie Marta Zdanowska. Miejsce spotkania: Stacja Muranów

Twoje życie budowane jest z mitów dostarczanych przez kapitalizm. Nie musisz być fanem piłki nożnej, słodkich gazowanych napojów czy sag dziejących się dawno temu w odległej galaktyce, żeby tego doświadczyć. W jaki sposób?
22 lutego ukaże się jego najnowsza książka "Kod kapitalizmu" Marcina Napiórkowskiego wydana nakładem wydawnictwa Krytyki Politycznej.
Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia książki.

 

Osoby powiązane z tym wydarzeniem