Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Warszawa. Kawiarenka klubowa "TP" z udziałem Katarzyny Kubisiowskiej

sobota, 17.03.2018, 16:00
Warszawa
Zapraszamy na spotkanie w ramach Kawiarenki Klubu "Tygodnika Powszechnego" w Warszawie. Gościem kawiarenki będzie: Katarzyna Kubisiowska. Miejsce spotkania: Stacja Muranów ( wejście od dziedzińca).

Katarzyna Kubisiowska- Dziennikarka, absolwentka filmoznawstwa UJ. Współautorka książek „Panorama kina najnowszego. 1980–1995. Leksykon” oraz „Lektury na ekranie, czyli mały leksykon adaptacji filmowych”. Autorka książki „Rak po polsku”. Ulubiona forma dziennikarska: wywiad.