Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Szczecin. Spotkanie autorskie z ks. Adamem Bonieckim

czwartek, 15.03.2018, 17:00
Szczecin
Zapraszamy na spotkanie organizowane przez szczeciński Klub "Tygodnika Powszechnego" oraz Książnicę Pomorską z ks. Adamem Bonieckim. Punktem wyjścia do rozmowy będzie najnowsza książka ks. Adama Bonieckiego "Połączenie odebrane" wydana nakładem wydawnictwa ZNAK. Spotkanie poprowadzi: Cecylia Judek, sekretarz naukowy Książnicy Pomorskiej. Miejsce spotkania: Aula Książnicy Pomorskiej, III piętro.

Ksiądz Boniecki ma głos w moim domu – to hasło na powrót stało się potrzebne.
Co zrobić z wykluczonymi? Czym jest kościelny feminizm? Jak pogodzić się ze starością? Czy spowiedź może być terapią? Jak stawić opór terroryzmowi? Dlaczego tak wielu katolików ma kłopot z papieżem Franciszkiem? Czy można jeść mięso? To tylko niektóre tematy poruszane w tej książce przez ks. Adama Bonieckiego.
Połączenie odebrane jest wyborem najistotniejszych, ponadczasowych tekstów ks. Bonieckiego z ostatnich lat, publikowanych na łamach „Tygodnika Powszechnego”. Jego głos – pełen akceptacji, mądrości i zrozumienia – jest właśnie tym, czego teraz potrzeba polskiej debacie.

Organizatorzy spotkania: Książnica Pomorska oraz szczeciński Klub „Tygodnika Powszechnego”.

Partnerami wydarzenia są: „Tygodnik Powszechny” oraz Wydawnictwo ZNAK.
Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia książki ks. Adama Bonieckiego.