Reklama

Rzeszów. Czy szczęścia można się nauczyć?

środa, 27.02.2019, 17:00
Rzeszów
Zapraszamy na spotkanie z cyklu wykładów popularnonaukowych "Wielkie pytania w nauce" realizowanych przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie oraz "Tygodnik Powszechny". Temat spotkania: "Czy szczęścia można się nauczyć?". Gośćmi będą: dr Ewa Woydyłło-Osiatyńska oraz ks. prof. Alfred Wierzbicki. Miejsce spotkania: Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego.

Rezerwacja biletów TUTAJ>>>

 

Szczęście jest przereklamowane. Po pierwsze, oczekiwania są często nierealne, mylne jest samo założenie, że po spełnieniu jakiejś zachcianki, a nawet potrzeby, ktoś będzie “żył długo i szczęśliwie” w poczuciu permanentnego zadowolenia i sukcesu. Nieprawda! A po drugie, szczęście nie jest dane raz na zawsze, tak samo zresztą jak większość naszych doznań, uczuć i przeżyć. Nawet samo pojęcie szczęścia zmienia się u każdego w miarę nabywania doświadczeń i wiedzy o życiu. I po trzecie, nareszcie dobra wiadomość. Szczęścia można się nauczyć. Może każdy. A najbardziej powinni tzw. pechowcy, ofiary losu i malkontenci z urodzenia lub nawyku. Są sposoby. O nich porozmawiamy.

Wstęp wolny pod warunkiem rezerwacji biletu na stronie internetowej. W dniu spotkania zajmowanie miejsc będzie możliwe od godz. 16:00. Rezerwacja biletów jest ważna do godz. 16:30.
Po spotkaniu istnieje możliwość nabycia publikacji Prelegentów oraz uzyskania autografów. Ważną częścią spotkania będzie również dyskusja. Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane do przesyłania pytań na adres bow@wsiz.rzeszow.pl

Osoby powiązane z tym wydarzeniem