Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Kraków. spotkanie z Szymonem Hołownią

czwartek, 14.09.2017, 18:30
Kraków
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią, które odbędzie się 14 września w Klubie pod Jaszczurami. Prowadzenie spotkania: Błażej Strzelczyk redaktor "Tygodnika Powszechnego" oraz Piotrek Żyłka redaktor naczelny portalu Deon.pl

Gdy wydawaliśmy wraz z Tygodnik Powszechny książkę "Instrukcja obsługi solniczki", Szymon Hołownia napisał na swoim profilu:
"W tym wieku człowiek zaczyna powoli mierzyć się już z myślą, że czas zacząć sprzątać po sobie i np. wydawać "Dzieła Wszystkie"....
Proszę sobie wyobrazić, że Tygodnik Powszechny myśli o mnie podobnie, więc zdecydował się wydać w książce moje felietony ze swych łamów z całego ubiegłego roku. Początkowo wydawało mi się, że to pomysł "o taki o" - takie muzeum odgrzewanych kotletów, ale jak zobaczyłem jak to wyszło, to sobie pomyślałem, że ja przecież lubię muzea. Wyszło naprawdę całkiem git, a ja BARDZO lubię pisać do TP, więc niech owoce tego uczucia zostaną zebrane w jednym miejscu. "

 

 

Felietony Szymona Hołowni dostępne TUTAJ>>>